- HAMA

За ръчно и автоматично превключване на цифрови видео и аудио сигнали на AV устройства (HDTV)
За свързване на до 3 HDMI™ устройства за възпроизвеждане (напр. Blu-ray плейър, DVD плейър, телевизионен приемник, компютър, таблет, Playstation, Xbox) към HDMI™ устройство като телевизор, монитор, проектор
С дистанционно управление за удобно превключване между свързаните устройства
Поддържа следните видео формати: 480i/480p/576i/576p/720p/1080i/1080p
Свързване (вход) HDMI™
Брой входове 3
Брой изходи 1
Ширина x Дълбочина x Височина 9.5 x 1.3 x 4.7 cm
За ръчно и автоматично превключване на цифрови видео и аудио сигнали на AV устройства (HDTV)
За свързване на до 3 HDMI™ устройства за възпроизвеждане (напр. Blu-ray плейър, DVD плейър, телевизионен приемник, компютър, таблет, Playstation, Xbox) към HDMI™ устройство като телевизор, монитор, проектор
С дистанционно управление за удобно превключване между свързаните устройства
Поддържа следните видео формати: 480i/480p/576i/576p/720p/1080i/1080p
Свързване (вход) HDMI™
Брой входове 3
Брой изходи 1
Ширина x Дълбочина x Височина 9.5 x 1.3 x 4.7 cm
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт. | Адаптер |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.14кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | HDMI |
| Конектор B | HDMI |
| Дължина (m) | 0.3 м |
| Максимална резолюция | 4K |
| Версия на стандарта | HDMI 2.0 |
| Честота на опресняване (Hz) | 60 |
| Поддръжка на HDR | Не |
| Поддръжка на звук | Да |
| Позлатени конектори | Да |
| Плетен кабел | Не |
| Тегло | 0.14кг |
HAMA HDMI превключвател 3x1, 121760
Свържете до три HDMI източника към един дисплей с HAMA 3x1 HDMI превключвател. Наслаждавайте се на мигновено превключване между устройства като игрови конзоли, стрийминг стикове и приемници без постоянно сменяне на кабели.
Ключови Предимства
- 3 входа, 1 изход — Свържете три HDMI устройства и превключвайте между тях с едно натискане на бутон.
- 4K поддръжка — Поддържа резолюции до 4K за ясно и детайлно видео.
- Plug & Play — Не изисква външно захранване; захранва се директно чрез HDMI.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | HDMI |
| Конектор B | HDMI |
| Максимална резолюция | 4K |
| Версия на стандарта | HDMI 2.0 |
| Поддръжка на звук | Да |
Какво има в кутията
- HAMA HDMI превключвател 3x1
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







